Jak by to było, gdybyś żyła/żył w przekonaniu, że zawsze dasz sobie radę?

BO SIĘ BOIMY !!!

Świat potrzebuje odważnych i wytrwałych ludzi.
Bądź jednym z nich!

Trening mentalny jest jednym z najskuteczniejszych sposobów w pracy z własnym potencjałem. Bardzo szybko zdobył popularność wśród najlepszych sportowców, znakomitych przedsiębiorców, polityków.

Trening mentalny skierowany jest nie tylko na określenie celu i jego realizacji, a głównie pomaga odnaleźć siebie. Skupić się na wzmocnieniu silnych stron i ułatwić radzenie sobie ze słabościami. Pomaga przejąć kontrolę nad krytykiem wewnętrznym, dać sobie prawo do porażki, aby wytrwale dążyć do osobistego zwycięstwa.

Trening mentalny to proces czyli coś co trwa i nie dzieje się z dnia na dzień, w którym z klientem pracuje w oparciu o relacje/zaufanie.

Trening Mentalny działa na każdego człowieka, bo czerpie z wielu skutecznych narzędzi z obszaru psychologii, coachingu, neuronauki, NLP.

5 GŁÓWNYCH OBSZARÓW ZMIAN

PEWNOŚĆ SIEBIE

WEWNĘTRZNY SPOKÓJ

KONCENTRACJA

PRAWO DO PORAŻKI


NAWYK ZWYCIĘŻANIA

Gdy Ty się zmieniasz - Twój świat się zmienia

UMÓW SIĘ NA TRENING MENTALNY ​Razem zaplanujemy i stworzymy strategię jak dokonać zmiany w Tobie.
Otrzymasz narzędzia jak radzić sobie w różnych sytuacjach.

Na trening mentalny do Jarka trafiłam 2 lata temu i od tamtej pory moje życie nabrało rozpędu i sensu. Byłam sfrustrowana, pełna niesprawiedliwości i oczekiwań.

W ciągu kilku tygodni doświadczyłam wielu momentów olśnienia, poznałam swoje blokady i podłoże wypalenia zawodowego. Praca z Jarkiem to rozmowa pełna zrozumienia, proste ćwiczenia i wiele cennych wskazówek. Dzięki niemu odkryłam swoją nową ścieżkę zawodową i uwierzyłam, że sobie poradzę w tej zmianie. Nadal korzystam z jego wiedzy, ale już w obszarze treningu biznesowego, gdzie powoli i w bezpieczny sposób wchodzę w nieznany mi dotąd obszar działalności. Czasami dociska z troską 😊, ale warto współpracować z Jarkiem, bo to daje wymierne korzyści. Polecam też jego Mental Campy, zwłaszcza te babskie.
W lasoterapii mówią, że najlepiej przytulać się do brzozy, więc Jarek Brzozowski jest idealnym wyborem.

Dorota Prus

Co dał mi trening mentalny u Jarka? Zmienił moje życie na lepsze... Zmienił mnie jako osobę, postrzeganie życia, nauczył doceniać każdy dzień. Tak naprawdę to początek pięknej drogi…

Moje życie było ciężkie, byłam przekonana, że tak musi być, myliłam się – nie musi. Teraz wiem, że się da. Nie miałam siły na walkę o siebie. Jeszcze rok temu byłam zamknięta w sobie, nie wierzyłam, że będzie lepiej, a moją pewność siebie oceniałam na poziomie zera. Jarek pomógł mi w tym, żebym się przebudziła, zobaczyła, że można inaczej. Pokazał mi, że metodą małych kroków można dojść do sukcesu.

Przez ten rok zrobiłam wiele – odcięłam się od toksycznej relacji, zmieniłam pracę, odnalazłam siebie. Jarek nadal wspiera mnie w mojej podróży zmiany siebie na lepsze.
Polecam z całego serca Jarka i jego warsztat.

Agnieszka Kuder

Gdzie mnie znajdziesz?

"Złap mnie” w mediach społecznościowych:

Scroll to Top