Efektywność w biznesie - wystąpienie podczas lokalnej wymiany kontaktów. 

Efektywność w biznesie – wystąpienie podczas lokalnej wymiany kontaktów

 

W dniu 18 marca 2022 roku miałem przyjemność poprowadzić wykład w temacie efektywności w życiu zawodowym i prywatnym. 60 minut, podczas których dawałem inspiracje do stworzenia balansu pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, dbania o zdrowie, sen, ruch.
A tak zachęcałem do tego warsztatu:
Chęć ukończenia coraz większej liczby zadań w coraz krótszym czasie, chęć jak najszybszego osiągnięcia wyznaczonych celów, balansowanie pomiędzy pracą i życiem prywatnym… Wszystkie te kierunki niejednokrotnie prowadzą do frustracji, straty motywacji i ogólnego wyczerpania.
Trudności z koncentracją, zmęczenie od samego rana, spadki energii w ciągu dnia, senność, rozdrażnienie, impulsywne reakcje – to problemy, które próbujemy usunąć pijąc kawę lub biorąc tabletkę. Tymczasem to typowe objawy nieprawidłowego zarządzania swoją energią.
Twoja energia jest skończona i cenna. Jak możesz lepiej zarządzać poziomem energii, aby zmniejszyć stres i zwiększyć produktywność?
Brak czasu czy brak energii?
Mimo wysoko rozwiniętej zdolności zarządzania sobą w czasie nie jesteśmy w stanie osiągnąć tego, do czego dążymy. Planowanie zadań w czasie nie przełoży się na efektywność, gdy nie mamy siły realizować naszych założeń. Bezpośrednim źródłem efektywności każdego człowieka jest jego energia, to dzięki niej możemy funkcjonować na optymalnym poziomie.

 

Organizatorem spotkania było miasto Radomsko i Starter Radomsko

Opis spotkania na stronie radomsko.pl

PS

To jeden z moich flagowych produktów/warsztatów dla przedsiębiorców.

Zostaw komentarz poniżej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top