Nie daj sobie nigdy…
Nie daj sobie nigdy…
Nie daj sobie nigdy wmówić, że czegoś nie potrafisz. Nawet jeśli ja ci to powiem. Masz jakieś marzenie, spełnij je. Ludzie mówią, że się nie da, kiedy sami czegoś nie potrafią. Chcesz czegoś, to walcz. I już.
Chris Gardner (Will Smith).
W rozmowie z synem Christopherem w filmie “W pogoni za szczęściem”.


Wpisałeś już swoje życie w szerszy kontekst, sprecyzowałeś swoje potrzeby i wartości oraz znalazłeś cel, który opisałeś, namalowałeś najlepiej jak to możliwe. Nadałeś mu emocji, kolorów, dźwięków i ludzi, którzy są też tam z tobą?
Zadałeś sobie pytanie: co mam właściwie do stracenia?
Jeśli tak, to jest wspaniale – idź dalej swoją drogą, nawet gdy jest wyboista i trudna. Nawet jak wszyscy inni mówią, że nie dasz rady.

Idź za głosem serca.Jeśli sprecyzowanie celu czy przywołanie wielkich marzeń jest dla ciebie trudnością, czy też wyzwaniem, to zapraszam cię 23 kwietnia do Radomska do Hali Powiatowej, gdzie o godzinie 14:00 zaczniemy z tym pracować. Uświadomisz sobie swoje wartości, zobaczysz, w jakim miejscu swojego życia jesteś, zrobisz swoją mapę życia, mapę marzeń.

A na koniec podejmiesz decyzje o podążaniu do celu.
Bo co masz do stracenia?
Link do oferty tutaj 
Mama marzeń
Zdarzyło mi się niegdyś ujrzeć w lesie rano dwie drogi; pojechałem tą mniej uczęszczaną – reszta wzięła się z tego, że to ja ją wybrałem.

Robert Frost „Droga nie wybrana”


Droga do celu


Gdy przychodzicie we dwoje: z partnerem/partnerką/przyjacielem/mamą/tatą, to jest specjalny bilet dla dwojga – przeczytaj uważnie ofertę.
Link do oferty tutaj 


Dobrego dnia
Pozdrawiam
Jarek

Zostaw komentarz poniżej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top