Certyfikat misy tybetańskie

Niedziela upłynęła w dźwiękach mis tybetańskich. Muzyka nazywana jest lekarstwem duszy, jest to fakt bezsprzecznie znany, ale niewiele osób zgadza się z opinią, że może być również lekarstwem dla ciała. Od wielu lat bada się wpływ dźwięków na organizm ludzki – muzykoterapii czy sonoterapii – wykorzystując w praktyce wiedzę o fizycznych właściwościach częstotliwości dźwięku.

Dźwięk jest niezwykle subtelną formą energii, która wpływa na wszystkie formy materii, a także na organizm ludzki. Misy tybetańskie emitują wszystkie częstotliwości, jakich potrzebuje organizm do harmonijnego i zdrowego funkcjonowania, dźwięki słyszalne oraz ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, niesłyszalne dla ucha.

Co daje terapia dźwiękiem? Jest przede wszystkim terapią holistyczną, która nie koncentruje się na objawach choroby, ale dociera do przyczyny, która leży często w najgłębszych sferach psychicznych i duchowych człowieka. Te wspaniałe dźwięki działają regenerująco na tkanki, łagodzą ból, poprawiają mikrokrążenie, wzmagają metabolizm.

Taki masaż trwa maksymalnie 30 minut, a po nim – a w zasadzie już w trakcie – odpływamy, czujemy błogość, spokój, lekkość. Fantastyczne uczucie. Za kilka tygodni w mojej ofercie będzie dostępny jako kolejny element treningu mentalnego na redukcję stresu, na poprawę samopoczucia, rozluźnienie, regenerację. Obecnie trenuję na rodzinie, ale niebawem zaproszę was do siebie na wspaniały masaż w dźwiękach misy tybetańskiej.

Co daje masaż dźwiękiem mis tybetańskich?
🎵wprowadza w stan głębokiego relaksu,
🎵udrażnia kanały energetyczne,
🎵poprawia jakość snu,
🎵niweluje stres, przemęczenie,
🎵poprawia koncentrację,
🎵wspomaga procesy rehabilitacji i rekonwalescencji,
🎵korzystnie wpływa na trawienie, pracę jelit, nerek, układu krążenia.

Dla niedowiarków – wystarczy wyszukać badania naukowe na ten temat. Więcej o tym napiszę w najbliższym czasie.

Dziękuję za wspaniały warsztat i dużą dawkę wiedzy i inspiracji Małgorzacie Bodzek (firma HAGALAZ).

Zostaw komentarz poniżej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top