Gdy czujesz, że stoisz w miejscu… 10 kroków jak ruszyć z miejsca

Gdy czujesz, że stoisz w miejscu…

10 kroków jak ruszyć z miejsca

 

Zacznij od:

Gdy czujesz, że stoisz w miejscu…

Masz wrażenie, że kręcisz się w kółko. Nie masz pojęcia, co robić dalej. Od czego ruszyć w poniedziałek. To jest jeden z częstszych problemów ludzi, którzy prowadzą sami swój biznes lub też pracują w zespołach, gdzie lider zespołu jest nieobecny lub zajęty gonitwą tzw.

bieżączki

(pracy, która jest ciągle pilna i nie widać, żeby miała się kiedyś skończyć).

Przychodzi taki czas, naprawdę nie wiesz, co robisz źle, a wciąż nie ma efektów Twojej pracy.

Nie jesteś sam, jeśli czujesz, że utknąłeś w rutynie. Wszyscy tam byliśmy. Może utknąłeś w pracy, której nienawidzisz, lub utknąłeś w związku, który nie działa. Może po prostu utknąłeś w złym nastroju. Niezależnie od tego, co się dzieje, oderwanie się od rzeczywistości może być trudne. Nie jest to niemożliwe. W tym artykule podamy Ci 10 sposobów na to, by ruszyć z miejsca, gdy czujesz się zablokowany. Pomożemy Ci znaleźć inspirację, której potrzebujesz, aby wyjść z rutyny i dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu.

Kiedy czujesz, że utknąłeś, może być trudno się ruszyć. Oderwanie się od rzeczywistości jest niezbędne, jeśli chcesz osiągnąć swoje cele. Jeśli czujesz, że utknąłeś, ważne jest, aby podjąć działania i ruszyć z miejsca. Czasami nie jest łatwo zacząć. A jeśli potrzebujesz spotkać się z kimś przegadać swoją obecną sytuację, to zapraszam na 20-minutową darmową konsultację (napisz do mnie ) lub też na 3 dni gdzie poznasz metody:

Jak zarabiać na pasji

Jak wytrwać, gdy pojawi się kryzys.

Od 21 do 23 Października wspólnie z Radkiem Budnickim z podcastu Lepiej Teraz

organizujemy Camp w Górach

Jak zarabiać na pasji Mała kameralna Grupa, wyjścia w Góry, trening mentalny i biznesowy, wieczorne rozmowy przy kominku.

Zaprasza już dziś.

Link do wyjazdu tutaj  

Zostaw komentarz poniżej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top