JAREK BRZOZOWSKI

trener mentalny

Pokażę Ci jak zarządzać
energią osobistą, by zwiększyć swoją skuteczność
i pozbyć się frustracji oraz zbudować satysfakcjonujące
i szczęśliwe życie – za pomocą mojej autorskiej metody 
10 KROKÓW!

e-book

MENTALNY STARTER >>
10 KROKÓW DO ODWAŻNIEJSZEGO ŻYCIA

„Mentalny Starter”  wg mojej autorskiej metody 10 kroków, zawiera wprowadzenie do 10 kluczowych tematów rozwojowych, instrukcje i ponad 20 zadań, dzięki którym Twoje życie zacznie nabierać nowych barw, a Ty przestaniesz krytykować siebie i staniesz się swoim przyjacielem.

Pokażę Ci jak skutecznie zmienić swoje życie !

MENTALNY STARTET to PRAKTYCZNY przewodnik, dzięki któremu trafisz do wnętrza siebie, dotkniesz obszarów, które od dawna są odłożone na później lub kiedyś tam....

Przeprowadzę Cię przez 10 KLUCZOWYCH etapów - KROKÓW.

Przy każdym z "10 kroków" dostaniesz praktyczne zadania do wykonania.

CO DOKŁADNIE STANIE SIĘ dzięki tym 20-tu ZADANIOM: 

POZNASZ SPRAWDZONE SPOSOBY, jak: 

DOSTANIESZ REALNĄ SZANSĘ, aby STAĆ SIĘ OSOBĄ:

Dostaniesz ode mnie sprawdzone NARZĘDZIA do autodiagnozy
m.in.: KOŁO ŻYCIA, TRACKER NAWYKÓW, SZABLON ŻYCIOWE WARTOŚCI,
które z powodzeniem stosuje od lat w coachingu i treningu mentalnym.

Dzięki tym NARZĘDZIOM szybko OKREŚLISZ w jakim punkcie życia jesteś, czego Ci brakuje i nad jakimi obszarami warto popracować.

To jeszcze nie wszystko!

MAM DLA CIEBIE BONUSY
EXTRA BONUS

A DLA KAŻDEGO KTO ZAKUPI e-book ZNIŻKA na pierwszy
>> TRENING MENTALNY <<
w wysokości aż 50 %

UWAGA!
oszczędzasz 140 zł

Korzyści z pracy z e-bookiem

Wygoda i Elastyczność

Ty decydujesz KIEDY I GDZIE zadziewa się ten proces. Pracujesz w takim tempie na jakie jesteś gotowy.

Niski koszt

Przy NIEWIELKIEJ INWESTYCJI dostajesz SPRAWDZONĄ wiedzę i praktyczne ćwiczenia - przestajesz błądzić i wchodzisz na drogę rozwoju osobistego.

Ruszasz z miejsca TERAZ !

„Mentalny Starter” pomoże Ci natychmiast obrać ODPOWIEDNI KIERUNEK i wprowadzić BUDUJĄCE DZIAŁANIA.

Powrót energii

Praca nad sobą, "porządkowanie" swojego wnętrza pozwala odzyskać energię, poczuć wdzięczność oraz zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Ok! To ile kosztuje MENTALNY STARTER?

Po kilku latach doświadczeń w pracy trenera mentalnego, trenera biznesu oraz coacha, wiem już, które tematy są KLUCZOWE do wejścia na ścieżkę świadomego SAMOROZWOJU. Wiem też, że w tej dziedzinie panuje ogromny chaos, jest wiele ślepych uliczek
i można się pogubić. 

Dlatego powstał MENTALNY STARTER – dla osób, które chciałyby zwiększyć satysfakcję ze swojego życia, ale nie za bardzo wiedzą od czego zacząć i jak się za to zabrać. Stworzyłem metodę 10 KROKÓW, żeby w prosty sposób przeprowadzić Cię przez
10 KLUCZOWYCH TEMATÓW ROZWOJOWYCH i nauczyć
Cię budować SATYSFAKCJONUJĄCE oraz SZCZĘŚLIWE ŻYCIE. 
Wiedza oraz narzędzia, które proponuję Ci w moim e-booku są w 100% sprawdzone i NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ. 

No dobra…  ale dlaczego sprzedaje moje KNOW-HOW?
i to TAK TANIO!? 

 

>> przecież to mi się zupełnie nie opłaca……?! 

 

same gratisy są warte więcej niż cena e-booka !!! 

   

Mam ukrytą motywację !

WIEM, ŻE DOBRO POWRACA. Gdy poczujesz się lepiej w swoim życiu i zaczniesz wykorzystywać swój potencjał, polecisz mnie swoim znajomym. Co spowoduje, że jeszcze więcej osób o mnie usłyszy, a tym samym jeszcze bardziej umocnię swoją pozycję w branży.

Teraz już wiesz dlaczego tak tanio… 😉

14 - dniowa gwarancja satysfakcji

Możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji nawet do 14 dni od zakupu. Jeśli e-book nie sprosta Twoim oczekiwaniom, zwrócę Ci wszystkie pieniądze. Masz moje słowo.

Nie szukaj wymówek – ZACZNIJ już dziś
KUP „Mentalny Starter” ! 


WARTOŚĆ ZESTAWU: 279 zł 

CENA REGULARNA: 139 zł  

AKTUALNIE: 39 zł 

uwaga! - Ta oferta jest mocno ograniczona czasowo.

Najczęściej Zadawane Pytania

Po zakupie otrzymasz ode mnie maila z e-bookiem w formie pliku PDF na adres mailowy, który podałaś/eś podczas procesu zakupowego.  

Zdarza się czasem, że mail z plikiem e-booka trafia do SPAMU – sprawdź proszę, czy się tam nie zawieruszył. A w razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się ze mną pod adresem mailowym: biuro@jarekbrzozowski.com.

Oczywiście. Po prostu napisz mi maila na biuro@jarekbrzozowski.com ze swoim numerem NIP,  a księgowa wyśle Ci fakturę bezpośrednio.

Jarek Brzozowski, Trener Rozwoju Zawodowego & Osobistego

Potrafię inspirować, motywować i cisnąć do zmiany z troską 😉

Podczas indywidualnych sesji coachingowych oraz treningów mentalnych usłyszałem o wielu przeciwnościach losu, z którymi wiem, jak możesz sobie poradzić. Są sytuacje, których nie da się już odwrócić, nie można cofnąć czasu. Wiem, że można wybaczyć sobie i innym. To, co nas przytłacza – zabiera energię do życia. NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO na podjęcie decyzji o zmianie.

Dlatego JESTEM ODPOWIEDNIĄ OSOBĄ do tego, aby przeprowadzić Cię przez zmianę, która Cię oczyści, wzmocni i doda siły mentalnej. Moja pasja do biegania połączona z treningiem umysłu pomogła mi wyjść z głębokiego dołka. Teraz mam w sobie dużo empatii i radości, którą każdego dnia dzielę się z innymi. Dziś jestem gotów podzielić się właśnie z Tobą tym czego się nauczyłem, czego doświadczyłem i co przetestowałem na sobie.

Przeczytaj, Co Mówią Moi Klienci

Na trening mentalny do Jarka trafiłam 2 lata temu i od tamtej pory moje życie nabrało rozpędu i sensu. Byłam sfrustrowana, pełna niesprawiedliwości i oczekiwań.

W ciągu kilku tygodni doświadczyłam wielu momentów olśnienia, poznałam swoje blokady i podłoże wypalenia zawodowego. Praca z Jarkiem to rozmowa pełna zrozumienia, proste ćwiczenia i wiele cennych wskazówek. Dzięki niemu odkryłam swoją nową ścieżkę zawodową i uwierzyłam, że sobie poradzę w tej zmianie. Nadal korzystam z jego wiedzy, ale już w obszarze treningu biznesowego, gdzie powoli i w bezpieczny sposób wchodzę w nieznany mi dotąd obszar działalności. Czasami dociska z troską 😊, ale warto współpracować z Jarkiem, bo to daje wymierne korzyści. Polecam też jego Mental Campy, zwłaszcza te babskie.
W lasoterapii mówią, że najlepiej przytulać się do brzozy, więc Jarek Brzozowski jest idealnym wyborem.

Dorota Prus

Co dał mi trening mentalny u Jarka? Zmienił moje życie na lepsze... Zmienił mnie jako osobę, postrzeganie życia, nauczył doceniać każdy dzień. Tak naprawdę to początek pięknej drogi…

Moje życie było ciężkie, byłam przekonana, że tak musi być, myliłam się – nie musi. Teraz wiem, że się da. Nie miałam siły na walkę o siebie. Jeszcze rok temu byłam zamknięta w sobie, nie wierzyłam, że będzie lepiej, a moją pewność siebie oceniałam na poziomie zera. Jarek pomógł mi w tym, żebym się przebudziła, zobaczyła, że można inaczej. Pokazał mi, że metodą małych kroków można dojść do sukcesu.

Przez ten rok zrobiłam wiele – odcięłam się od toksycznej relacji, zmieniłam pracę, odnalazłam siebie. Jarek nadal wspiera mnie w mojej podróży zmiany siebie na lepsze.
Polecam z całego serca Jarka i jego warsztat.

Agnieszka Kuder

CILKA MARKETING. All rights reserved.
Scroll to Top