JAREK BRZOZOWSKI

trener mentalny

60-minutowa sesja online, aby stać się najszczęśliwszą osobą, jaką
możesz być

Zainwestuj w siebie i uzyskaj wsparcie, którego potrzebujesz, aby zbudować satysfakcjonujące i szczęśliwsze życie.

Umów Darmową Sesję Wprowadzającą Jeszcze Dziś

Jak by to było,
gdybyś żyła/żył w przekonaniu, że zawsze
dasz sobie radę?


Wyobraź sobie, że towarzyszy Ci przekonanie, że ZAWSZE DASZ SOBIE RADĘ. Znasz i akceptujesz swoje SILNE i SŁABE STRONY. Dajesz sobie PRAWO DO PORAŻKI. Pracujesz EFEKTYWNIE oraz POTRAFISZ ODPOCZYWAĆ. Wstajesz rano z radością i kładziesz się spać ze spokojną głową. Brzmi dobrze? To możliwe!

TRENING MENTALNY JEST jednym z NAJSKUTECZNIEJSZYCH SPOSOBÓW PRACY Z WŁASNYM POTENCJAŁEM. Działa na każdego człowieka, bo czerpie z wielu skutecznych narzędzi z obszaru psychologii, coachingu, NLP, neuronauki. Jest to proces, więc nie dzieje się z dnia na dzień, ale przynosi wymierne korzyści, które przekładają się na POPRAWĘ JAKOŚCI ŻYCIA.

POCZUJ PEWNOŚĆ SIEBIE I WEWNĘTRZNY SPOKÓJ

TRENING MENTALNY skierowany jest nie tylko na określenie celu i jego realizacji, ale przede wszystkim POMAGA ODNALEŹĆ SIEBIE. Skupić się na WZMOCNIENIU SILNYCH STRON i ułatwić RADZENIE SOBIE ZE SŁABOŚCIAMI. Pomaga przejąć kontrolę nad KRYTYKIEM WEWNĘTRZNYM, dać sobie PRAWO DO PORAŻKI, aby wytrwale dążyć do osobistego zwycięstwa.
Podejmując TRENING MENTALNY kierujesz swoje życie na WŁAŚCIWE TORY.

SZYBCIEJ OSIĄGNIESZ EFEKTY

Efekty TRENINGU MENTALNEGO są odczuwalne już po pierwszej sesji. Jest to proces znacznie SZYBSZY niż np. COACHING, ze względu m.in. na aktywną rolę trenera oraz trenowanie rozwiązań. Trener nie tylko słucha, ale może również proponować odpowiednie rozwiązania; towarzyszy Ci w istotnych momentach życia, pomaga w podjęciu kluczowych decyzji, daje Ci feedback.

Zmiany jakościowe, których uczestnicy doświadczają najczęściej, to POCZUCIE WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU, WZROST PEWNOŚCI SIEBIE oraz przekonanie znajdowania się na WŁAŚCIWEJ ŚCIEŻCE.

KONCENTRACJA I EFEKT PROKRASTYNACJI

Lista "TO DO" odbiera Ci siłę do działania? a ODKŁADANIE SPRAW na później to Twoja specjalność?
Realizując TRENING MENTALNY poznasz skuteczne TECHNIKI zwiększające EFEKTYWNOŚĆ Twojego DZIAŁANIA oraz nauczysz się je stosować w swoim życiu. Popracujesz nad KONCENTRACJĄ, poprawisz swoją wydajność oraz nauczysz się SKUTECZNIE ODPOCZYWAĆ, żeby zachować zdrowy balans między życiem zawodowym oraz prywatnym.

Jarek Brzozowski, Trener Rozwoju Zawodowego & Osobistego

Potrafię inspirować, motywować i cisnąć do zmiany z troską 😉

Podczas indywidualnych sesji coachingowych oraz treningów mentalnych usłyszałem o wielu przeciwnościach losu, z którymi wiem, jak możesz sobie poradzić. Są sytuacje, których nie da się już odwrócić, nie można cofnąć czasu. Wiem, że można wybaczyć sobie i innym. To, co nas przytłacza – zabiera energię do życia. NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO na podjęcie decyzji o zmianie.

Dlatego JESTEM ODPOWIEDNIĄ OSOBĄ do tego, aby przeprowadzić Cię przez zmianę, która Cię oczyści, wzmocni i doda siły mentalnej. Moja pasja do biegania połączona z treningiem umysłu pomogła mi wyjść z głębokiego dołka. Teraz mam w sobie dużo empatii i radości, którą każdego dnia dzielę się z innymi. Dziś jestem gotów podzielić się właśnie z Tobą tym czego się nauczyłem, czego doświadczyłem i co przetestowałem na sobie.

Korzyści z treningu mentalnego on-line

Razem zaplanujemy i stworzymy strategię jak dokonać zmiany w Tobie. Otrzymasz narzędzia jak radzić sobie w różnych sytuacjach.

Dostępny na całym świecie

Rozmawiamy z dowolnego miejsca na świecie, sam decydujesz skąd będzie Ci najwygodniej.

Wygoda i Elastyczność

Nie tracisz czasu na dojazd, a terminy spotkań dostosowujemy do Twojego grafiku.

Bezpieczeństwo i Prywatność

O spotkaniu wiemy tylko my, obowiązuje pełna poufność.

Nagrywanie sesji

Możliwe jest nagranie fragmentów sesji na Twój prywatny użytek.

Przeczytaj, Co Mówią Moi Klienci

Na trening mentalny do Jarka trafiłam 2 lata temu i od tamtej pory moje życie nabrało rozpędu i sensu. Byłam sfrustrowana, pełna niesprawiedliwości i oczekiwań.

W ciągu kilku tygodni doświadczyłam wielu momentów olśnienia, poznałam swoje blokady i podłoże wypalenia zawodowego. Praca z Jarkiem to rozmowa pełna zrozumienia, proste ćwiczenia i wiele cennych wskazówek. Dzięki niemu odkryłam swoją nową ścieżkę zawodową i uwierzyłam, że sobie poradzę w tej zmianie. Nadal korzystam z jego wiedzy, ale już w obszarze treningu biznesowego, gdzie powoli i w bezpieczny sposób wchodzę w nieznany mi dotąd obszar działalności. Czasami dociska z troską 😊, ale warto współpracować z Jarkiem, bo to daje wymierne korzyści. Polecam też jego Mental Campy, zwłaszcza te babskie.
W lasoterapii mówią, że najlepiej przytulać się do brzozy, więc Jarek Brzozowski jest idealnym wyborem.

Dorota Prus

Co dał mi trening mentalny u Jarka? Zmienił moje życie na lepsze... Zmienił mnie jako osobę, postrzeganie życia, nauczył doceniać każdy dzień. Tak naprawdę to początek pięknej drogi…

Moje życie było ciężkie, byłam przekonana, że tak musi być, myliłam się – nie musi. Teraz wiem, że się da. Nie miałam siły na walkę o siebie. Jeszcze rok temu byłam zamknięta w sobie, nie wierzyłam, że będzie lepiej, a moją pewność siebie oceniałam na poziomie zera. Jarek pomógł mi w tym, żebym się przebudziła, zobaczyła, że można inaczej. Pokazał mi, że metodą małych kroków można dojść do sukcesu.

Przez ten rok zrobiłam wiele – odcięłam się od toksycznej relacji, zmieniłam pracę, odnalazłam siebie. Jarek nadal wspiera mnie w mojej podróży zmiany siebie na lepsze.
Polecam z całego serca Jarka i jego warsztat.

Agnieszka Kuder

Umów Darmową Sesję Wprowadzającą Jeszcze Dziś i Zacznij Zmieniać Swoje Życie

Zostaw swoje dane, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby umówić się na naszą indywidualną sesję wprowadzającą. Nie mogę się doczekać by Cię poznać!

Umów Darmową Sesję Wprowadzającą Jeszcze Dziś

CILKA MARKETING. All rights reserved.

Scroll to Top